Personal Spălătorie și Cosmetizare Utilaje

Descriere

Poziție: Personal spălătorie și cosmetizare utilaje
Locație: Cluj-Napoca
Perioadă nedeterminată de angajare

UTILBEN este compania numărul 1 în România la vânzări de utilaje grele second hand. Și, dacă ești pasionat de utilaje, te invităm alături de noi, în drumul spre performanță!

Căutam un coleg nou, care să ne ajute să devenim compania numărul 1 în Europa, la vânzări de utilaje grele. Iar, pentru asta, avem nevoie de cei mai buni!

Căutam personal spălătorie și cosmetizare utilaje, care  :

  • atitudine pozitivă
  • permis de conducere categoria B (categoria C reprezintă un avantaj)
  •  capacitate  de comunicare  bună
  • flexibilitate și deschidere către schimbare

Descrierea jobului.

Ce trebuie să faci:

  • vei fi responsabil de aspectul estetic al utilajelor pe care le comercializăm
  • vei efectua o spălare meticuloasă, astfel încât utilajele să arate ca noi
  • vei fi atent la detalii și te vei concentra pe rezultatele muncii tale
  • curățarea unui utilaj nu este suficientă uneori, așa că este nevoie de o cosmetizare
  • va trebui să faci o curățare profesionistă a utilajelor, astfel încât acestea să arate excepțional
  • utilajele vor trebui aduse la o formă cât mai aproape de original, așa că trebuie să fii perfecționist
  • ne bazăm pe cunoștințele tale în domeniu și pe experiența ta

Deci, NU aplica dacă:
  • nu ai experiență cu utilaje grele sau camioane
  • nu ai o atitudine pozitivă și nu ești o prezență plăcută
  • nu ai permis de conducere categoria B
  •   nu ești organizat

Descrierea companiei

UTILBEN este principalul importator de utilaje noi și second hand din România. Compania UTILBEN este specializată în importul de utilaje de calitate, închirieri și service multibrand, pentru utilaje de construcții și utilaje agricole. Oferim servicii complete în domeniul utilajelor, vânzări, achiziții, service și piese de schimb. UTILBEN are o echipă tânără și ambițioasă de oameni pasionați de utilaje. Media de vârstă în companie este de 33 de ani.

UTILBEN este reprezentant autorizat pentru brandurile:

Deutz Fahr, Kaeser, Farmtrac, Pronar, Hydra Ram, DSB Innocrush, CAMS, Locatelli.

Misiunea noastră: Să ajutăm firmele din România să își achiziționeze în siguranță și la prețuri avantajoase utilaje performante din afara țării.

UTILBEN este prezentă pe piața românească din anul 2006.

Prin valorile reprezentate, dorim să fim un partener de afaceri bun și de încredere, prin oferirea de soluții adaptate nevoilor pieței. În același timp, suntem un angajator responsabil, care își motivează angajații, printr-o serie de beneficii pe care le vei afla când ne vom cunoaște!

Aceasta este sansa ta. Hai sa ne cunoastem !